Konferans

Sürdürülebilir ve Akıllı: Aklım Fikrim Çanakkale

19 Eylül 2019, Perşembe  

Aklım Fikrim Çanakkale projesinin bir ayağı olarak düzenlenen Sürdürülebilir ve Akıllı: Aklım Fikrim Çanakkale Uluslararası Konferansı, sürdürülebilir ve akıllı şehirler kavramına dünyadan örnek uygulamalar ve deneyim paylaşımları ile ışık tutmak ve Aklım Fikrim Çanakkale çatısı altında Çanakkale için yeni fikirler geliştirmeyi hedeflemektedir. 

Konferans, Sürdürülebilir ve Akıllı Hareketlilik, Sürdürülebilir ve Akıllı Çevre ana oturumları ile Sürdürülebilir ve Akıllı Ekonomi, Akıllı ve Kapsayıcı Şehirler ve AB Şehir Eşleştirme Programı olmak üzere üç paralel oturumdan oluşmaktadır.

Konferans Programı

Program

Konferans programını görüntülemek için tıklayınız.

Konferans programında değişiklikler olabilir. Güncel programı buradan takip edebilirsiniz. 

Konuşmacılar

Uluslararası konferans, konularında uzman konuşmacılara ev sahipliği yapacaktır. Güncel konuşmacı listesini buradan takip edebilirsiniz.

Mekan

Konferans, Çanakkale Troya Müzesi’nde gerçekleştirilecektir.

Katılım

Kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, akademi ve özel sektör temsilcilerinin katılımına açık olan konferansa katılım davetiye ile mümkündür. Konferansa katılım ile ilgili sorularınız için lütfen info@aklimfikrimcanakkale.org ile iletişime geçiniz.

Destekçiler

Sponsorluk ile ilgili sorular için lütfen info@aklimfikrimcanakkale.org adresi ile iletişime geçiniz.